Děkuji všem za zpětnou vazbu, díky níž vím na co se zaměřit, co zlepšit.

Děkuji i za Vaše kladné hodnocení, které mi dodává energii do další práce.

 

S láskou Milena Eli

Foceni

Martina Králová 03.07.2014
Po delší době jsem se rozhodla , že je čas nechat si udělat zase pár profesionálních fotek. Poprvé jsem zkusila jaké to je, když ženu fotí žena a jelikož mám srovnání s prací fotografa muže, musím říct že už nikdy nechci jinak! Milena má dar nejen vidět lidi v tom nejlepším světle, ale zároveň vidí a ohlídá si ty drobnosti které žádná z nás na fotkách mít nechce a které je muž fotograf schopný přehlédnout! Byla jsem maximálně spokojená a mohu její práci doporučit. Určitě si to ráda brzy zopakuji.

Terapie fotkou

Květa 01.02.2014
Ahoj Milco,

jeste jednou moc dekuju za krasne fotky a za tvou profesionalitu a trpelivost. Pripada mi az neuveritelne, jak muze foceni probehnout prijemne (pro lidi jako ja, jimz je a priori neprijemne...).

Jsi fakt moc sikovna a mas dar vylovit z cloveka skrytou krasu a jine veci - pocity, emoce.

Květa

Hledání nového já?

Jana Divoká 20.11.2013
Focení s Mílou jsem brala jako "osobní terapii". Jednak jsem potřebovala profesionální fotky pro "bussines", ale šla jsem k ní nejen s tímto zadáním. Zjistila jsem, že mám v sobě mnoho ženských podob:-). Posílilo to hodně mé sebevědomí a dalo sílu jít dál a žít život s větším entusiasmem. Těším se na další spolupráci.

Od bolestí hlavy k novému já

Tereza 06.06.2013
Milenu jsem poznala před několika lety, kdy nás spojil společný koníček - focení. V té době jsem trpěla migrénami, a zatímco páni doktoři si se mnou nevěděli rady, Milena mě bolestí během zbavila pomocí kraniosakrální terapie. Tím však moje návštěvy u ní neskončily. Pravidelně k ní chodím na klasickou masáž, baňky nebo, je-li potřeba, "kranio". V poslední době mi MOC pomáhá pracovat na mém lepším, sebevědomějším já a léčit mé neduhy pomocí Bachovy květové terapie. Účinek je naprosto jasně znatelný a já děkuji, že znám skvělého človíčka s obrovským srdcem, kterým Milena je.

Indická masáž hlavy

Jarmila 19.04.2013
Na kurzu Indická masáž hlavy jsem byla u Mileny 7.4. Nejdřív nám Milena ukázala vzorovou masáž a pak jsme se učili a navzájem zkoušeli její jednotlivé části. Není to totiž jen masáž hlavy… i když tato část je snad nejpříjemnější. Totiž – tak to říkají ti, kterým jsem masáž dělala. Doporučuji! Jarmila

Masáže a ještě víc....

Marie 11.04.2013
K Mileně chodím na masáže už asi 6. rokem a považuji ji za masérku par excellence. Ona je totiž navíc i úžasnou ženou s krásnýma upřímnýma očima a milým úsměvem. Probíráme spolu i duchovní příčiny a následky bolesti fyzické a duševní i jiná, nám blízká témata.
Všechno se vším souvisí...Eli, děkuju. :-)

pískání v uších

Ladislav V. 10.04.2013
Díky pravidelné masáži hlavy v kombinaci s kraniosakrální terapií jsem se zbavil dlouholetého problému pískání v uších a bolestí krční páteře. Děkuji Vám, budu Vás i nadále s radostí doporučovat.

Masáže

Luboš 10.04.2013
Masáže jsou jedna báseň.
Básník amatér.

masáže, terapie

Petr 09.04.2013
Na základě vlastní zkušenosti i ostatních můžu jen potvrdit, že masáže a terapie u Mileny fakt fungují. Můžu jen doporučit. Jen konzultace s ní jsou poučné...Nejlepší je vlastní zkušenost. Nechť si to každý vyzkouší sám..Zkuste a uvidíte.

Záda

Jirka 08.04.2013
Již pár let navštěvuji Milenu se svými,díky sedavému zaměstnání, ztuhlými zády. Vždy po masáži se cítím jako znovuzrozen,případné bolesti zad mizí a tělo omládne,pohyblivost se zlepší. Vždy se již těším na další návštěvu.Vřele doporučuji všem ostatním.
Záznamy: 1 - 10 ze 11
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Objednávka

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

RECENZE   ZDE

inspirativní videa   zde